Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-31)

 

Sobota (2019-08-31) Niedziela (2019-09-01) Poniedziałek (2019-09-02) Wtorek (2019-09-03)
05:30
06:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1)
06:45
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - FEI - WKKW cross (3B)
07:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
05:30
06:10
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - WKKW, Luhmuhlen - skoki
07:40
Piłka nożna - II liga: 7 kolejka: Resovia - Olimpia Elbląg
05:30
06:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross kobiet
07:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
08:20
Historia koszykarskich mistrzostw świata FIBA
09:15
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela ( studio )
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela
09:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Kanada - Australia
11:25
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - WKKW, Luhmuhlen - skoki
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wenezuela - Wybrzeże Kości Słoniowej
11:50
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii - Podsumowanie
08:10
Gol Ekstra
10:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Niemcy - Dominikana
12:15
Stan futbolu
13:15
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (2)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny
14:40
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (2)
14:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny
15:55
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - FEI - WKKW cross (3B)
13:30
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (3)
15:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
13:05
( studio)Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
12:25
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
14:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: USA - Turcja
17:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (studio)
17:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
17:25
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019
17:50
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
19:45
( studio )Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
16:35
Kolarstwo - MŚ MTB, Quebec - zjazd kobiet i mężczyzn
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:25
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet - podsumowanie fazy finałowej
17:10
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska ( studio )
17:25
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska
19:55
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 2.kolejka: Górnik Zabrze - Gwardia Opole
20:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross kobiet
21:00
21:40
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie ( studio )
21:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Charlie Edwards - Julio Martinez
22:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
23:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
22:45
23:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Czechy - USA
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Chiny - Polska
21:30
22:10
Lekkoatletyka - mityng IAAF w Zagrzebiu
01:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 7
02:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela
03:50
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross mężczyzn
05:15
Zakończenie dnia
01:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
02:25
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 8
03:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
04:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:25
Zakończenie dnia
00:50
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
02:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
04:50
Zakończenie dnia
00:10
Piłka nożna - Eliminacje ME 2021 kobiet: Czechy - Polska
02:20
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii - Podsumowanie
03:30
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
05:25
Zakończenie dnia