Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-29)

 

Czwartek (2019-08-29) Piątek (2019-08-30) Sobota (2019-08-31) Niedziela (2019-09-01)
05:20
05:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (1): Legia Warszawa - Glasgow Rangers
05:30
06:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (1)
06:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
05:30
06:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1)
06:45
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - FEI - WKKW cross (3B)
07:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
08:00
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
09:55
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (1)
08:55
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy
10:50
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (2)
08:20
Historia koszykarskich mistrzostw świata FIBA
09:15
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela ( studio )
09:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela
09:20
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Kanada - Australia
11:25
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - WKKW, Luhmuhlen - skoki
13:50
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
14:55
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia
13:00
Rok Złotej Czwórki
13:20
Puchar Świata w wioślarstwie
13:30
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1)
12:15
Stan futbolu
13:15
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (2)
13:50
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny
14:40
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (2)
14:55
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Wybrzeże Kości Słoniowej - Chiny
15:55
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - FEI - WKKW cross (3B)
13:30
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (3)
15:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
16:45
Lech TV
17:15
Legia TV
17:45
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa (studio)
16:05
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 6
17:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy ( studio )
17:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy
17:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk (studio)
17:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
17:25
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019
17:50
Lekkoatletyka - IAAF ISTAF Meeting - Berlin
19:45
( studio )Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
20:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa (1.połowa)
23:10
23:50
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy
20:05
Historia koszykarskich mistrzostw świata FIBA
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1)
20:05
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross kobiet
21:00
21:40
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie ( studio )
21:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Charlie Edwards - Julio Martinez
22:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
23:45
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/8 finału:
22:45
23:25
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Czechy - USA
01:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
03:55
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 5
05:20
Zakończenie dnia
00:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
02:10
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:15
Zakończenie dnia
01:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 7
02:05
Koszykówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Polska - Wenezuela
03:50
Kolarstwo - Mistrzostwa Świata MTB, Quebec, Kanada - cross mężczyzn
05:15
Zakończenie dnia
01:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Belgii
02:25
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 8
03:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Hughie Fury - Alexander Powietkin
04:35
Boks - Gala boksu zawodowego w Londynie: Wasyl Łomaczenko - Luke Campbell
05:25
Zakończenie dnia