Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-27)

 

Wtorek (2019-08-27) Środa (2019-08-28) Czwartek (2019-08-29) Piątek (2019-08-30)
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
05:35
06:10
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged - podsumowanie
07:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
05:20
05:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (1): Legia Warszawa - Glasgow Rangers
05:30
06:05
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (1)
06:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
09:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
09:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
08:00
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
09:55
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (1)
08:55
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy
10:50
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - 1/2F (2)
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
14:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 4
14:05
Pełnosprawni - odc. 315
14:35
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (1): Legia Warszawa - Glasgow Rangers
13:50
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
14:55
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia
13:00
Rok Złotej Czwórki
13:20
Puchar Świata w wioślarstwie
13:30
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1)
16:00
Gol Ekstra
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
16:40
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia ( studio )
17:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Belgia
19:35
Lech TV
16:45
Lech TV
17:15
Legia TV
17:45
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja
19:50
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa (studio)
16:05
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 6
17:35
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy ( studio )
17:50
Piłka ręczna mężczyzn - PGNiG Superliga 1.kolejka: Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy
20:00
RETRO TVP SPORT - siatkówka ME 2005 Polska - Włochy
22:00
22:40
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
20:05
Legia TV
20:35
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja (studio)
20:55
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (2): Ajax Amsterdam - Apoel Nikozja
23:25
20:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa (1.połowa)
23:10
23:50
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Włochy
20:05
Historia koszykarskich mistrzostw świata FIBA
21:05
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Wioślarstwo - Mistrzostwa Świata Austria - Finały (1)
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
02:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
05:20
Zakończenie dnia
00:05
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 4
01:35
RETRO TVP SPORT - siatkówka ME 2005 Polska - Włochy
03:35
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
05:15
Zakończenie dnia
01:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
03:55
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 5
05:20
Zakończenie dnia
00:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 4.runda (2): Glasgow Rangers - Legia Warszawa
02:10
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:15
Zakończenie dnia