Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-24)

 

Sobota (2019-08-24) Niedziela (2019-08-25) Poniedziałek (2019-08-26) Wtorek (2019-08-27)
05:25
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs drużynowy (2)
07:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (2)
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - ujeżdżenie, program dowolny
07:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
05:30
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - ujeżdżenie, program dowolny
07:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1
07:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
08:30
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia
10:05
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
10:15
Stan futbolu
11:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
11:30
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
08:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
09:45
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia
11:30
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3
09:50
Piłka nożna - II liga: 6 kolejka: Górnik Łęczna - GKS Katowice
09:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
12:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
12:35
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
13:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
13:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio)
13:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
13:40
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2A)
14:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio)
14:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2
14:05
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3
14:45
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
12:00
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
14:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio)
16:55
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
17:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
17:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
18:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
18:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
17:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio)
17:40
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2B)
18:25
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 1
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
18:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:00
Gol Ekstra
18:05
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
20:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia ( studio)
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia
22:45
23:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
20:00
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
22:45
23:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Ukraina
20:00
RETRO TVP SPORT - siatkówka ME 2005 Polska - Włochy
22:00
22:40
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
00:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
03:05
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 2
04:30
Boks - Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz
05:20
Zakończenie dnia
01:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
02:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
03:50
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
04:35
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 2
02:00
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged - podsumowanie
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
05:30
Zakończenie dnia
00:30
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 3
02:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
03:40
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
05:20
Zakończenie dnia