Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-22)

 

Czwartek (2019-08-22) Piątek (2019-08-23) Sobota (2019-08-24) Niedziela (2019-08-25)
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs szybkości (1)
07:45
Piłka nożna - II liga: 5.kolejka: Widzew Łódź - Górnik Łęczna
05:30
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs drużynowy (1)
07:10
Jeździectwo - Juddmonte International, York
05:25
06:00
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs drużynowy (2)
07:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (2)
05:30
06:05
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - ujeżdżenie, program dowolny
07:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
09:50
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs drużynowy (1)
08:05
Legia TV
08:35
Lech TV
09:15
piłka nożna -
10:15
piłka nożna -
11:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
11:30
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (1)
08:30
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia
10:05
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
10:15
Stan futbolu
11:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
11:30
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
08:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
09:45
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia
11:30
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 3
14:00
Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia
15:50
Liga Mistrzów - 4.runda kwalifikacji (1): Dynamo Zagrzeb - Rosenborg Trondheim
12:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
12:35
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (1)
13:20
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
14:00
Strongman
15:00
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 1
12:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
12:35
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
13:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (studio)
13:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
13:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio)
13:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
13:40
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2A)
14:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio)
14:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
18:00
Legia TV
18:30
Lech TV
19:05
piłka nożna
17:15
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1
16:50
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2 (studio)
16:55
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
17:05
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
17:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
18:15
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
18:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław ( studio )
17:25
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3 (studio)
17:40
Jeździectwo - Mistrzostwa Europy FEI - skoki - konkurs indywidualny (2B)
18:25
Judo - Mistrzostwa Świata Tokio - Finały dz. 1
20:00
piłka nożna
21:05
piłka nożna
22:05
piłka nożna
23:05
23:45
RETRO TVP SPORT - Igrzyska Olimpijskie w Barcelonie '92
20:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia ( studio )
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Słowenia
22:45
23:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (1)
20:00
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia ( studio)
20:20
Siatkówka kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Portugalia
22:45
23:25
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Hakuba - konkurs indywidualny (2)
20:00
Lekkoatletyka - EAA Premium Meeting - Madryt
22:45
23:30
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 3
01:45
piłka nożna -
02:40
piłka nożna -
03:45
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
05:20
Zakończenie dnia
00:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 1
02:35
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 1
03:35
Koszykówka mężczyzn - mecz towarzyski: Polska - Holandia
05:15
Zakończenie dnia
00:55
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Polski - Radom dz. 2
03:05
Kajakarstwo - Mistrzostwa Świata Szeged dz. 2
04:30
Boks - Gala w Nowym Jorku: Anthony Joshua - Andy Ruiz
05:20
Zakończenie dnia
01:40
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
02:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 6.kolejka: Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
03:50
Boks - Gala Knock Out Boxing Night - Rzeszów: Czerkaszyn - Capper
04:35
Boks - Gala Boksu w Londynie cz. 3: Daniel Dubois - Nathan Gorman
05:20
Zakończenie dnia