Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-16)

 

Piątek (2019-08-16) Sobota (2019-08-17) Niedziela (2019-08-18) Poniedziałek (2019-08-19)
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
05:30
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: Finał
07:45
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
09:15
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
11:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
08:00
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
10:00
RING TVP SPORT
11:00
Stan futbolu
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
10:45
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
11:45
Z kamerą TVP Sport - kulisy Tour de Pologne
09:50
Piłka nożna - II liga: 4 kolejka: Górnik Łęczna - Elana Toruń
11:50
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
12:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
13:15
PN
14:15
PN
15:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
12:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
13:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
14:10
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy ( studio )
15:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
12:15
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny ( studio )
13:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
14:50
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
13:35
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
15:15
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
19:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
16:05
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
16:55
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019
18:10
Piłka nożna - Puchar Włoch 3. runda: Fiorentina - Monza
16:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
20:25
RING TVP SPORT
21:25
22:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (2)
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
21:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:15
22:50
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
20:20
20:55
Piłka nożna - Puchar Włoch 3. runda: Sampdoria Crotone
23:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: Finał
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:35
Gol - magazyn piłkarski
23:10
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
01:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
03:00
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
05:05
Z kamerą TVP Sport - Mariusz Cendrowski
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (1)
02:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (2)
03:40
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
05:25
Zakończenie dnia
00:45
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
02:30
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:15
Zakończenie dnia
01:25
Boks - Gala boksu w Providence cz. 1: Khalid Yafai - Norbelto Jimenez
02:30
Boks - Gala boksu w Providence cz. 2: Joseph Parker - Alex Leapai
03:30
Boks - Gala boksu w Providence cz 3: Demetrius Andrade - Maciej Sulęcki
04:30
Boks - Gala Boksu w Las Vegas: M. Pacquiao - K. Thurman
05:30
Zakończenie dnia