Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-15)

 

Czwartek (2019-08-15) Piątek (2019-08-16) Sobota (2019-08-17) Niedziela (2019-08-18)
05:30
06:05
Lekkoatletyka - Mistrzostwa Europejskie 2018 - Berlin - Polskie medale cz. 1
07:05
07:25
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
05:30
06:05
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
07:10
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
09:05
09:25
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz - podsumowanie
11:30
11:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
09:15
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
11:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
08:00
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
10:00
RING TVP SPORT
11:00
Stan futbolu
09:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
10:45
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
11:45
Z kamerą TVP Sport - kulisy Tour de Pologne
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
13:40
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
14:55
Lech TV
15:25
Legia TV
15:55
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
12:10
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (1): Legia Warszawa - Atromitos Ateny
13:15
PN
14:15
PN
15:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
12:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
13:00
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
14:10
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy ( studio )
15:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
12:15
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny ( studio )
13:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
14:50
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
19:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:15
(1 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:25
(1 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:30
(1 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:40
(2 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
19:50
(2 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Czechy - Polska
19:25
Strongman - Liga Mistrzów - Holandia (1)
16:05
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
17:20
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
18:25
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Węgry - Polska
19:25
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
19:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
16:55
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019
18:10
Piłka nożna - Puchar Włoch 3. runda: Fiorentina - Monza
20:00
(2 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:10
(2 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:20
(3 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:25
(3 gem 4-5)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:35
(3 gem 6-7)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
20:45
(3 gem 8-9)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (4)
21:00
21:40
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
22:45
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (2): Atromitos Ateny - Legia Warszawa
20:25
RING TVP SPORT
21:25
22:00
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (2)
20:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
21:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:00
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 5.kolejka: Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
22:15
22:50
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs drużynowy
20:20
20:55
Piłka nożna - Puchar Włoch 3. runda: Sampdoria Crotone
23:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: Finał
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
01:05
(1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (5)
03:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 2 runda (6)
05:05
Z kamerą TVP Sport - Coco Vandeweghe
05:15
Zakończenie dnia
00:00
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - kwalifikacje
01:00
( 1 gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/4F (3)
03:00
Sporty walki - Gala MMA - Dreams of Gold, Bangkok
05:05
Z kamerą TVP Sport - Mariusz Cendrowski
05:20
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (1)
02:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Cincinnati: 1/2F (2)
03:40
Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka - Szczecin
05:25
Zakończenie dnia
00:45
Skoki Narciarskie - Letnie GP Zakopane - konkurs indywidualny
02:30
Koszykówka mężczyzn - Turniej VTG Supercup w Hamburgu: Niemcy - Polska
04:20
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:15
Zakończenie dnia