Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-09)

 

Piątek (2019-08-09) Sobota (2019-08-10) Niedziela (2019-08-11) Poniedziałek (2019-08-12)
05:30
06:10
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
07:15
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
07:25
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA: Legia Warszawa
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 1
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
07:25
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - Finał
07:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
09:25
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
09:40
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA
11:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - start
09:10
Ironman Gdynia
09:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
10:40
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig orlików (mężczyźni do 23 lat)
09:35
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
11:15
Triathlon Gdynia
11:25
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (skróty)
08:30
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
09:35
Piłka nożna - II liga: 3 kolejka: Lech II Poznań - Skra Częstochowa
10:35
Piłka nożna - II liga: 3 kolejka: Lech II Poznań - Skra Częstochowa
11:35
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
12:20
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
12:30
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska ( studio )
12:45
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
12:05
Stan futbolu
12:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (skróty)
13:30
Ironman Gdynia
13:40
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity kobiet
15:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
12:05
Triathlon Gdynia
12:15
Kolarstwo - Tour de Pologne - podsumowanie
13:45
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity mężczyzn
15:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
13:00
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
14:40
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
16:40
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
16:50
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
18:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 1
17:10
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce ( studio)
17:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
19:45
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - Finał
16:50
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
17:55
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
19:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
19:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:45
22:30
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
23:30
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
20:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
21:50
22:30
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja
21:35
22:15
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Słowenia
20:00
Gol Ekstra
22:00
22:40
Gol - magazyn piłkarski
23:20
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - Kościelisko
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/4F (1)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/4F (2)
05:00
11. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2019
05:10
Zakończenie dnia
00:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/2F
02:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
04:15
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia
00:10
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 3
02:20
Piłka nożna - PKO Ekstraklasa: 4.kolejka: Cracovia - Korona Kielce
04:20
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
05:25
Zakończenie dnia
03:00
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
05:05
Zakończenie dnia