Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-08-07)

 

Środa (2019-08-07) Czwartek (2019-08-08) Piątek (2019-08-09) Sobota (2019-08-10)
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 4. etap: Jaworzno - Kocierz
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała
05:30
06:10
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
07:15
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
07:25
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA: Legia Warszawa
05:30
06:05
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
07:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 1
09:55
RETRO TVP SPORT - .
11:55
Pełnosprawni - odc. 312
09:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Węgier
10:25
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (1): BROENDBY IF Kopenhaga - Lechia Gdańsk
09:25
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
09:40
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA
11:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - start
09:10
Ironman Gdynia
09:20
Skoki Narciarskie - Letnie GP Wisła - podsumowanie
10:40
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig orlików (mężczyźni do 23 lat)
12:25
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - start
12:50
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała ( studio )
13:10
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała
13:00
Lech TV
13:30
Legia TV
14:00
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Zakopane - start
14:20
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane ( studio )
14:40
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
12:20
Kolarstwo - Tour de Pologne dla amatorów
12:30
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska ( studio )
12:45
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
12:05
Stan futbolu
12:55
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 3.runda (skróty)
13:30
Ironman Gdynia
13:40
Kolarstwo - Mistrzostwa Europy, Alkmaar - wyścig elity kobiet
15:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
17:30
Siatkówka kobiet - Kwalifikacje olimpijskie - podsumowanie
19:00
Lech TV
19:30
Legia TV
18:50
piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy
16:40
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
16:50
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
18:55
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 1
20:05
Piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy UEFA - 2.runda (2): KuPS Kuopio - Legia Warszawa
22:00
22:40
Kolarstwo - Tour de Pologne - 5. etap: Wieliczka - Bielsko - Biała
23:35
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (1)
20:55
(studio) piłka nożna - Eliminacje Ligi Europy - Legia Warszawa
21:00
Eliminacje Ligi Europy - Legia Warszawa
23:15
23:55
Kolarstwo - Tour de Pologne - 6. etap: Małopolska, Zakopane
21:45
22:30
Kolarstwo - Tour de Pologne - 7. etap: Bukowina - Bukowina Tatrzańska
23:30
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Tunezja
20:15
Skoki Narciarskie - Letnie Grand Prix, Courchevel - konkurs indywidualny
21:50
22:30
Siatkówka mężczyzn - Kwalifikacje olimpijskie: Polska - Francja
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (2)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (3)
04:55
Legia TV
05:15
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (4)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 2 runda (5)
04:55
Piłka nożna - Mistrzostwa Europy U21: Podsumowanie fazy finałowej
05:25
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/4F (1)
03:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/4F (2)
05:00
11. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą 2019
05:10
Zakończenie dnia
00:05
Tenis ziemny - Turniej WTA: Toronto - 1/2F
02:05
Lekkoatletyka - Drużynowe ME - Bydgoszcz dz. 2
04:15
Boks - Gala Boksu w Londynie: Dillian Whyte - Oscar Rivas
05:10
Zakończenie dnia