Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-05-11)

 

Sobota (2019-05-11) Niedziela (2019-05-12) Poniedziałek (2019-05-13) Wtorek (2019-05-14)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (1)
07:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (2)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - Finał
07:05
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
05:30
06:00
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 2
06:10
Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli
09:10
RING TVP SPORT
10:35
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. II
11:15
Stan futbolu
09:05
Oko w oko
09:35
Wioślarstwo - Puchar Świata - Płowdiw
08:00
Piłka nożna - II liga: 33 kolejka: PGE GKS Bełchatów - Widzew Łódź
10:05
Wioślarstwo - Puchar Świata - Płowdiw
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 1 runda (1)
08:10
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski - Finał: Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce
09:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 1 runda (3)
12:10
Maraton Rowerowy Lang Team
12:25
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
13:25
Maraton Rowerowy Lang Team
13:35
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
14:35
Maraton Rowerowy Lang Team
14:45
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
12:45
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski - Finał: Orlen Wisła Płock - PGE VIVE Kielce
15:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii
13:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 1 runda (2)
15:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii - Podsumowanie
13:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Rzym - 1 runda (4)
14:55
15:15
Gol Ekstra
16:05
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: (8/10): Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce
18:05
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1 ( skrót )
18:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - Finał
17:30
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
17:50
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
16:10
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Rosja - Czechy
18:35
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
16:50
Gol - magazyn piłkarski
17:30
Coppa Italia - zapowiedź finału
18:05
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: (9/10): Perła Lublin - Start Elbląg
20:35
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja - Finlandia
22:35
23:15
Esport - 2019 Blast Pro Series - Madryt
21:00
21:40
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 2
23:40
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii
20:35
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:35
22:00
Gol Ekstra
23:35
Gol - magazyn piłkarski
20:10
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Niemcy - Francja
22:35
23:15
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: (9/10): Perła Lublin - Start Elbląg
00:55
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Niemcy - W. Brytania
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Konferencji Zachodniej (1)
04:55
Nieśmiertelni - Roger Federer, Rod Laver, John Mcenroe, Steffi Graf
05:25
Zakończenie dnia
00:50
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Konferencji Wschodniej (2):
03:20
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
05:25
Zakończenie dnia
00:10
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja - Kanada
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Konferencji Zachodniej (2)
05:00
Nieśmiertelni - Muhammad Ali, Manny Pacquiao, Sugar Rey Robinson
05:30
Zakończenie dnia
00:50
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Niemcy - Francja
02:40
Boks - Memoriał Feliksa Stamma, Warszawa - Finały
05:25
Zakończenie dnia