Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-05-08)

 

Środa (2019-05-08) Czwartek (2019-05-09) Piątek (2019-05-10) Sobota (2019-05-11)
05:30
06:05
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
05:35
Legia TV
06:05
Piłka nożna - II liga: 32 kolejka: Elana Toruń - PGE GKS Bełchatów
05:30
06:05
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
07:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (3)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (1)
07:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (2)
08:20
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 2 runda (4)
10:20
RETRO TVP SPORT - walka bokserska Mike Tysona z Dononanem Ruddockiem
08:10
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (2)
09:45
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (3)
11:10
Wyścigi konne - 2000 Guiness Newmarket
09:20
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: FINAŁ: Szwecja - Szwajcaria
11:30
Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie rewanże
09:10
RING TVP SPORT
10:35
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. II
11:15
Stan futbolu
12:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (1)
14:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (2)
12:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (1)
14:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (2)
13:30
Strongman
14:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (1)
12:10
Maraton Rowerowy Lang Team
12:25
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
13:25
Maraton Rowerowy Lang Team
13:35
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
14:35
Maraton Rowerowy Lang Team
14:45
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1
16:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 3 runda (3)
18:05
Pełnosprawni - odc. 299
18:35
Giganci Rock'n'rolla
19:30
Legia TV
16:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (3)
17:55
Z kamerą TVP Sport - Karolina Pliskova
18:10
Legia TV
18:50
Liga Mistrzów - 1/2F: Ajax Amsterdam Tottenham Hotspur
16:25
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Finlandia - Kanada
18:45
RING TVP SPORT
16:05
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga: (8/10): Perła Lublin - KPR Gminy Kobierzyce
18:05
Lekkoatletyka - IAAF Mistrzostwa Świata sztafet, Jokohama dz. 1 ( skrót )
18:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - Finał
20:05
Liga Mistrzów - studio
20:55
Liga Mistrzów - 1/2F: Ajax Amsterdam Tottenham Hotspur
23:00
Liga Mistrzów - skróty
20:50
Liga Mistrzów - skróty
22:00
22:45
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (2)
20:10
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: USA - Słowacja
22:35
23:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/2F (2)
20:35
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Słowacja - Finlandia
22:35
23:15
Esport - 2019 Blast Pro Series - Madryt
00:05
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B - Podsumowanie
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off (8):
04:00
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz. 1
05:25
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Madryt - 1/4F (3)
02:20
RETRO TVP SPORT - walka bokserska Mike Tysona z Dononanem Ruddockiem
04:00
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
05:20
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity - skróty meczów
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Konferencji Wschodniej (1):
04:55
Nieśmiertelni - LeBron James, Michael Jordan, Wilt Chamberlain, Magic Johnson
05:25
Zakończenie dnia
00:55
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Elity: Niemcy - W. Brytania
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Finał Konferencji Zachodniej (1)
04:55
Nieśmiertelni - Roger Federer, Rod Laver, John Mcenroe, Steffi Graf
05:25
Zakończenie dnia