Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-05-01)

 

Środa (2019-05-01) Czwartek (2019-05-02) Piątek (2019-05-03) Sobota (2019-05-04)
06:55
07:35
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz. 1
05:30
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. II
05:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (2)
05:35
06:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/4F (2)
07:50
05:30
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/2F (2)
07:40
09:05
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
10:00
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
11:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (1)
08:35
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu
09:50
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Rumunia
11:55
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: Białoruś - Słowenia
08:55
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Estonia - Polska
11:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/2F (1)
08:50
Halo Włodku! Benefis Włodzimierza Szaranowicza - cz. 2
09:40
RING TVP SPORT
11:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: Finał
13:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (2)
15:00
(set 1, gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (3)
14:20
Legia TV
15:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/4F (1)
13:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/2F (2)
14:50
15:05
Niezwykłe historie Biało - Czerwonych - Jadwiga Wajsówna
15:25
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: Węgry - Słowenia
13:10
Stan futbolu
14:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu
15:15
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Japonia
16:55
Wspomnienia Złotej Eli
17:40
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. II
18:10
Legia TV
18:45
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Rumunia
17:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/4F (2)
18:45
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Estonia - Polska
19:45
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Estonia - Polska
18:25
Tenis stołowy - Liga Mistrzyń - Finał: Siarka Tarnobrzeg - Dr Casl Zagrzeb
18:00
Boks - Memoriał Feliksa Stamma, Warszawa - Finały
21:10
Liga Mistrzów - 1/2F: FC Barcelona - Liverpool FC
23:00
Liga Mistrzów - skróty
23:20
Liga Mistrzów - skróty
23:40
Liga Mistrzów - skróty
21:35
22:15
Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/4F (1)
23:45
Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/4F (2)
20:40
RING TVP SPORT
22:00
22:35
Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 1/2F (1)
21:20
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Piast Gliwice
21:30
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Piast Gliwice
22:30
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Piast Gliwice
23:00
23:35
Boks - Memoriał Feliksa Stamma, Warszawa - Finały cz. 2
00:05
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Rumunia
02:15
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
04:30
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. DONAIRE - S. YOUNG
05:25
Zakończenie dnia
01:30
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Estonia - Polska
03:30
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
04:35
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
05:30
Zakończenie dnia
00:20
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: skróty meczów: Polska - Rumunia i Estonia - Polska
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off: Carolina Hurricanes - New York Islanders
03:55
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
04:45
Nieśmiertelni - Roger Federer, Rod Laver, John Mcenroe, Steffi Graf
05:15
Zakończenie dnia
00:50
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skróty meczów
04:10
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Japonia ( skrót )
04:45
Nieśmiertelni - Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Valentino Rossi
05:15
Zakończenie dnia