Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-28)

 

Niedziela (2019-04-28) Poniedziałek (2019-04-29) Wtorek (2019-04-30) Środa (2019-05-01)
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/2F (1)
07:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/2F (2)
05:30
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - Finał
07:50
Piłka nożna - II liga: 31 kolejka: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
05:35
06:00
Piłka nożna - II liga: 31 kolejka: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
06:55
07:35
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz. 1
08:25
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. Donaire - Z. Tete
09:25
Lekkoatletyka - Maraton w Hamburgu
08:55
Piłka nożna - II liga: 31 kolejka: Znicz Pruszków - Górnik Łęczna
10:00
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Holandia - Polska
11:50
Piłka nożna - Puchar Włoch: 1/2F: AC Milan - Lazio Rzym
08:05
Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie rewanże
10:00
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Ukraina
09:05
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
10:00
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
11:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (1)
12:25
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
13:30
Oko w oko - wywiad z Fernando Morientes
14:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu
14:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu - Podsumowanie
15:15
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Ukraina
12:05
4-4-2 - magazyn piłkarski
12:35
4-4-2 - magazyn piłkarski
13:10
Gol Ekstra
14:45
Gol - magazyn piłkarski
15:20
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1A: Białoruś - Węgry
13:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (2)
15:00
(set 1, gem 1-3)Tenis ziemny - Turniej WTA - Praga: 2 runda (3)
16:25
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - Finał
18:10
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - Otwarcie sezonu - Memoriał Tomasza Dula
18:45
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Holandia - Polska
18:00
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. II
18:30
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
19:35
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
17:50
Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie rewanże
19:50
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu - Podsumowanie
16:55
Wspomnienia Złotej Eli
17:40
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. II
18:10
Legia TV
18:45
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Rumunia
21:30
22:10
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu
23:15
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
20:35
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:05
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:35
22:05
Gol Ekstra
23:35
Gol - magazyn piłkarski
20:55
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
21:55
RETRO TVP SPORT - lekkoatletyka Sewilla 99
23:00
23:45
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
21:10
Liga Mistrzów - 1/2F: FC Barcelona - Liverpool FC
23:00
Liga Mistrzów - skróty
23:20
Liga Mistrzów - skróty
23:40
Liga Mistrzów - skróty
01:25
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Holandia - Polska
03:20
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. Donaire - Z. Tete
04:15
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
05:10
Zakończenie dnia
00:15
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
04:25
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
05:15
Zakończenie dnia
02:00
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. DONAIRE - S. YOUNG
04:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off: COLORADO AVALANCHE - SAN JOSE SHARKS
06:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off: COLORADO AVALANCHE - SAN JOSE SHARKS
06:50
Zakończenie dnia
00:05
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Polska - Rumunia
02:15
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
04:30
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. DONAIRE - S. YOUNG
05:25
Zakończenie dnia