Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-25)

 

Czwartek (2019-04-25) Piątek (2019-04-26) Sobota (2019-04-27) Niedziela (2019-04-28)
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 2 runda (1)
07:45
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 2 runda (2)
05:30
06:05
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/2 finału (2B): Atalanta Bergamo - Fiorentina
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/4F (2)
07:50
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/2 finału (2B): Atalanta Bergamo - Fiorentina
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/2F (1)
07:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/2F (2)
09:25
Piłka nożna - Puchar Włoch: 1/2F: AC Milan - Lazio Rzym
11:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 2 runda (3)
08:00
Piłka nożna - II liga: 29. kolejka: Radomiak Radom - Elana Toruń
10:10
Galeria Legend Ekstraklasy
09:55
Piłka nożna - Puchar Włoch: 1/2F: AC Milan - Lazio Rzym
08:25
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. Donaire - Z. Tete
09:25
Lekkoatletyka - Maraton w Hamburgu
13:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 2 runda (4)
15:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 2 runda (5)
12:00
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
13:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/4F (1)
15:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/4F (2)
12:00
Stan futbolu
13:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/4F (3)
14:35
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga (6/10): EKS Start Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin
12:25
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
13:30
Oko w oko - wywiad z Fernando Morientes
14:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu
17:35
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: 32.kolejka: Cracovia - Jagiellonia Białystok
18:30
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: 32.kolejka: Cracovia - Jagiellonia Białystok
19:45
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/2 finału (2B): Atalanta Bergamo - Fiorentina ( studio )
17:35
RING TVP SPORT
19:00
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Nowym Sączu
16:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/2F (1)
17:30
Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie rewanże
19:30
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa ( studio )
16:25
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - Finał
18:10
Dzień na wyścigach - Służewiec 2019 - Otwarcie sezonu - Memoriał Tomasza Dula
18:45
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Holandia - Polska
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/2 finału (2B): Atalanta Bergamo - Fiorentina
23:00
23:45
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 2 runda (5)
22:30
23:10
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/4F (3)
20:20
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
23:00
23:40
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1/2F (2)
21:30
22:10
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Azerbejdżanu
23:15
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
01:25
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skróty meczów
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off (1):
04:55
Dream Teams - Najlepsi kierowcy Formuły 1
05:25
Zakończenie dnia
00:30
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off (2):
04:00
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
05:20
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 2.runda play - off (3):
04:00
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. Donaire - Z. Tete
05:00
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
05:55
Zakończenie dnia
01:25
Hokej na lodzie - Mistrzostwa Świata Dywizji 1B: Holandia - Polska
03:20
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): N. Donaire - Z. Tete
04:15
Boks - World Boxing Super Series - 1/2 finału (1 - La Fayette): R. Prograis - K. Relikh
05:10
Zakończenie dnia