Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-20)

 

Sobota (2019-04-20) Niedziela (2019-04-21) Poniedziałek (2019-04-22) Wtorek (2019-04-23)
05:30
06:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
05:30
06:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
05:55
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Japonia
05:35
06:00
Lekkoatletyka - Halowe ME Glasgow - podsumowanie
08:15
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
10:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (5):
10:45
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (5):
11:20
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (5):
08:00
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
10:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (6):
11:55
08:00
Piłka nożna - II liga: 29. kolejka: Radomiak Radom - Elana Toruń
10:05
Liga Mistrzów - 1/4F: Manchester City - Tottenham
08:20
Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie
10:20
4-4-2 - magazyn piłkarski
10:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
11:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1 runda (1)
12:00
Stan futbolu
13:00
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
15:00
Wszystkie gole Mistrzostw Świata FIFA 2018
13:00
Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Świata, Japonia - GALA
14:55
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
12:10
Liga Mistrzów - skróty
12:30
Liga Mistrzów - skróty
12:45
Liga Mistrzów - skróty
13:00
Liga Mistrzów - skróty
13:25
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin
14:35
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata (studio)
14:55
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
13:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Stuttgart - 1 runda (2)
15:30
Gol Ekstra
16:55
( studio) piłka nożna -
17:55
piłka nożna
17:00
Opowieści o Mundialu 2018
18:05
Wszystkie gole Mistrzostw Świata FIFA 2018
19:50
17:10
Z kamerą TVP Sport - Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2019
17:40
Coppa Italia - podsumowanie 1/2 finału cz. I
18:20
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
17:05
Gol - magazyn piłkarski
17:50
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga (5/10): Perła Lublin - Metraco Zagłębie Lubin
21:00
21:40
Lekkoatletyka - Halowe ME Glasgow - podsumowanie
23:55
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 15
21:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (7):
22:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (7):
23:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (7):
20:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
20:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:30
22:00
Gol Ekstra
23:35
Gol - magazyn piłkarski
20:00
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: 32.kolejka: Cracovia - Jagiellonia Białystok ( studio )
20:20
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: 32.kolejka: Cracovia - Jagiellonia Białystok
23:00
23:45
Żużel - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (6):
02:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (6):
03:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (6):
04:00
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz 2
05:20
Zakończenie dnia
00:00
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 16
01:00
Galeria Legend Ekstraklasy
02:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
03:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
04:15
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
04:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
05:35
Zakończenie dnia
00:10
Piłka nożna - Puchar Włoch - podsumowanie
02:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Indian Wells - Finał
03:40
Tenis ziemny - Turniej WTA - Miami - Finał: A.barty - K.Pliszkova
05:30
Zakończenie dnia
01:55
Piłka nożna - II liga: 29. kolejka: Radomiak Radom - Elana Toruń
04:00
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz. 1
05:20
Zakończenie dnia