Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-16)

 

Wtorek (2019-04-16) Środa (2019-04-17) Czwartek (2019-04-18) Piątek (2019-04-19)
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
06:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
07:35
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
06:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
07:45
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 2
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
06:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
07:40
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
05:30
06:05
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
06:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
07:50
RETRO TVP SPORT
09:40
Tenis ziemny - Turniej WTA Lugano - Finał
11:20
Lekkoatletyka - Maraton w Bostonie
09:40
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
11:35
Pełnosprawni - odc. 296
09:35
RETRO TVP SPORT
10:35
RETRO TVP SPORT
11:30
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
08:45
RETRO TVP SPORT
09:45
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off: CAROLINA HURRICANES - WASHINGTON CAPITALS
11:50
Jeździectwo - Cavaliada, Warszawa - Dzień 4. (Grand Prix)
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
14:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:30
Gol Ekstra
12:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
14:15
RETRO TVP SPORT
15:10
RETRO TVP SPORT
13:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
15:20
Piłka nożna - II liga: 28. kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
13:50
Łyżwiarstwo figurowe - Mistrzostwa Europy, Mińsk - GALA
15:40
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Podsumowanie sezonu 2018/19
17:05
Gol - magazyn piłkarski
17:45
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
16:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin - Podsumowanie
17:20
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga (4/10): Start Elbląg - Perła Lublin
19:20
Legia TV
17:20
Legia TV
18:00
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy
18:00
Opowieści o Mundialu 2018
19:00
RING TVP SPORT
21:00
RETRO TVP SPORT
21:55
RETRO TVP SPORT
23:00
23:40
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
20:00
Liga Mistrzów ( studio )
20:55
Liga Mistrzów - 1/4F: Manchester City - Tottenham
23:00
Liga Mistrzów - skróty
23:20
Liga Mistrzów - skróty
23:40
Liga Mistrzów - skróty
23:55
Liga Mistrzów - skróty
21:20
22:00
Esport - (CS: GO) - ESL Pro League - devils.one vs Heroic
20:00
Piłka nożna - Puchar Włoch - 1/4F (1): AC Milan - SSC Napoli
21:55
22:35
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
01:45
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
04:00
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
04:55
Zakończenie dnia
00:25
Esport - (CS: GO) - ESL Pro League: devils.one vs Ninjas in Pyjamas
02:40
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
04:05
Sporty walki - Gala MMA w Wilanowie
05:50
Zakończenie dnia
00:25
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off: CAROLINA HURRICANES - WASHINGTON CAPITALS
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
04:55
Zakończenie dnia
00:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (5):
04:10
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy cz. 1
05:00
Zakończenie dnia