Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-15)

 

Poniedziałek (2019-04-15) Wtorek (2019-04-16) Środa (2019-04-17) Czwartek (2019-04-18)
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
06:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
07:40
Piłka nożna - II liga: 28. kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
06:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
07:35
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin
05:30
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
06:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
07:45
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 2
06:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
06:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
07:40
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
09:55
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy ( skrót )
10:50
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
11:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
09:40
Tenis ziemny - Turniej WTA Lugano - Finał
11:20
Lekkoatletyka - Maraton w Bostonie
09:40
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
11:35
Pełnosprawni - odc. 296
09:35
RETRO TVP SPORT
10:35
RETRO TVP SPORT
11:30
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
12:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
13:20
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
14:15
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin - Podsumowanie
15:25
Lekkoatletyka - Maraton w Bostonie
12:35
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
14:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:00
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:30
Gol Ekstra
12:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
14:15
RETRO TVP SPORT
15:10
RETRO TVP SPORT
13:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
15:20
Piłka nożna - II liga: 28. kolejka: Widzew Łódź - Pogoń Siedlce
18:25
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk
17:05
Gol - magazyn piłkarski
17:45
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
16:05
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin - Podsumowanie
17:20
Piłka ręczna kobiet - PGNiG Superliga (4/10): Start Elbląg - Perła Lublin
19:20
Legia TV
17:20
Legia TV
18:00
Boks - mecz towarzyski mężczyzn, Cetniewo: Polska - Niemcy
20:30
4-4-2 - magazyn piłkarski
20:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:30
21:55
Gol Ekstra
23:30
Gol - magazyn piłkarski
21:00
RETRO TVP SPORT
21:55
RETRO TVP SPORT
23:00
23:40
Hokej na lodzie - PHL, Finał (7): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
20:00
Liga Mistrzów ( studio )
20:55
Liga Mistrzów - 1/4F: Manchester City - Tottenham
23:00
Liga Mistrzów - skróty
23:20
Liga Mistrzów - skróty
23:40
Liga Mistrzów - skróty
23:55
Liga Mistrzów - skróty
21:20
22:00
Esport - (CS: GO) - ESL Pro League - devils.one vs Heroic
00:10
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
02:00
Esport (CS: GO) - Blast Pro Series: Miami 2019
03:50
Boks - Gala w Grande Synthe - Francja: Kamil SZEREMETA - Andrew FRANCILLETTE
04:50
Zakończenie dnia
01:45
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
04:00
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
04:55
Zakończenie dnia
00:25
Esport - (CS: GO) - ESL Pro League: devils.one vs Ninjas in Pyjamas
02:40
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
04:05
Sporty walki - Gala MMA w Wilanowie
05:50
Zakończenie dnia
00:25
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off: CAROLINA HURRICANES - WASHINGTON CAPITALS
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
04:55
Zakończenie dnia