Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-11)

 

Czwartek (2019-04-11) Piątek (2019-04-12) Sobota (2019-04-13) Niedziela (2019-04-14)
05:50
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
07:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 81 kg mężczyzn
05:30
06:05
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
07:30
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 89 kg mężczyzn
05:45
06:15
Opowieści o Mundialu 2018
07:20
Biegi narciarskie - Ski Classics - Yllas - Levi, 67km, Finlandia
06:05
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Niemcy - Polska
07:50
Orlen Warsaw Marathon
09:30
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 16
10:30
MARZENIA - MISTRZOSTWA ŚWIATA FIFA ROSJA 2018
09:10
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
11:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Lugano - 1/4F - 1
10:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
10:50
Biegi narciarskie - Ski Classics - Yllas - Levi, 67km, Finlandia
11:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 109 kg mężczyzn
08:00
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin
10:25
Orlen Warsaw Marathon
10:35
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 2
12:00
Kolarstwo - Prezentacja trasy Tour de Pologne 2019
13:00
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
14:55
Oko w oko - wywiad z Arkadiuszem Milikiem
15:25
Legia TV
12:55
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin - wielobój M
12:00
Stan futbolu
13:00
Oko w oko - wywiad z Arkadiuszem Milikiem
13:30
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Niemcy - Polska
12:20
Orlen Warsaw Marathon
12:25
Boks - Gala boksu zawodowego w Atlantic Cit: walka wieczoru: Claressa Shields - Christina Hammer
13:15
Orlen Warsaw Marathon
13:25
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
14:20
Orlen Warsaw Marathon
14:20
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 3
16:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 89 kg mężczyzn
18:00
Hokej na lodzie - PHL, Finał (5): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
16:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
17:55
Gimnastyka sportowa - Mistrzostwa Europy - Szczecin dz. 1
19:35
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 96 kg mężczyzn - podrzut
16:15
Piłka nożna - Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk ( studio )
17:50
Piłka nożna - Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk
16:25
Oko w oko - wywiad z Adamem Waczyńskim
16:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Chin
18:05
Liga Mistrzów - 1/4F (1): Manchester United - FC Barcelona
21:00
21:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 89 kg mężczyzn
23:30
Hokej na lodzie - PHL, Finał (5): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
20:30
RING TVP SPORT
22:00
22:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 87 kg kobiet
20:50
Hokej na lodzie - PHL, Finał (6): COMARCH Cracovia Kraków - GKS Tychy
23:00
23:40
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
20:15
Liga Mistrzów - skróty
21:30
22:15
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Cracovia - Lechia Gdańsk
01:35
Piłka ręczna mężczyzn - Eliminacje ME 2020: Polska - Niemcy
03:25
RETRO TVP SPORT
05:15
Zakończenie dnia
00:25
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skrót meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (2):
04:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 96 kg mężczyzn
05:30
Zakończenie dnia
01:15
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - Skrót meczów
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - 1.runda play - off (3):
04:55
Zakończenie dnia
00:25
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +87 kg kobiet
02:00
Esport (CS: GO) - Blast Pro Series: Miami 2019
03:45
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. +109 kg mężczyzn
05:15
Zakończenie dnia