Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-05)

 

Piątek (2019-04-05) Sobota (2019-04-06) Niedziela (2019-04-07) Poniedziałek (2019-04-08)
06:00
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Niemcy
07:55
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (2)
06:00
06:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (4)
06:10
06:45
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/2F (1)
07:50
Piłka nożna - mecz towarzyski kobiet: Polska - Włochy
05:30
06:05
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - Finał
07:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 55 kg kobiet
09:30
Opowieści o Mundialu 2018
11:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
08:05
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
09:40
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
09:55
Biegi narciarskie - Ski Classics - Reistadtlopet, 50km, Bardufos, Norwegia
10:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
11:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
08:45
DOZ Maraton Łódźki
08:55
Piłka nożna - mecz towarzyski kobiet: Polska - Włochy
09:55
Lekkoatletyka - Maraton w Rotterdamie
10:15
DOZ Maraton Łódźki
10:25
Lekkoatletyka - Maraton w Rotterdamie
11:15
DOZ Maraton Łódźki
11:25
Lekkoatletyka - Maraton w Rotterdamie
09:35
Piłka nożna - II liga: 27. kolejka: PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
11:40
Z kamerą TVP Sport
13:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
15:50
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
13:00
Stan futbolu
14:00
Z kamerą TVP Sport - Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2019
14:35
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski 1/2 finału: Wisła Płock - Azoty Puławy
12:45
DOZ Maraton Łódzki
13:00
Piłka nożna - II liga: 27. kolejka: PGE GKS Bełchatów - Znicz Pruszków
15:05
Oko w oko
15:35
Z kamerą TVP Sport - Alejandro Valverde - w pogoni za złotem
12:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - Finał
14:05
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
17:50
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
16:45
Hokej na lodzie - PHL: finał
16:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 55 kg kobiet
18:00
Hokej na lodzie - PHL, Finał (3): GKS Tychy - COMARCH Cracovia Kraków
16:00
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 59 kg kobiet
17:55
Oko w oko
18:25
Piłka nożna - Ekstraklasy: Wisła Kraków - Piast Gliwice
20:05
RING TVP SPORT
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (2)
22:55
23:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (3)
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/2F (2)
23:00
23:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/2F (1)
20:50
21:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - Finał
23:25
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
20:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
21:30
22:00
Gol Ekstra
23:35
Gol - magazyn piłkarski
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (4)
02:55
RING TVP SPORT
04:00
Sporty walki - Gala MMA w Wilanowie
05:40
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL (85): Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
04:00
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
06:00
Zakończenie dnia
01:10
Hokej na lodzie - NHL (85): Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
02:55
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
03:55
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 55 kg kobiet
05:25
Zakończenie dnia
00:10
Podnoszenie ciężarów - Mistrzostwa Europy, Batumi - kat. 59 kg kobiet
01:50
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
03:20
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Briedis - Gevor
04:20
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
05:10
Zakończenie dnia