Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-03)

 

Środa (2019-04-03) Czwartek (2019-04-04) Piątek (2019-04-05) Sobota (2019-04-06)
06:00
RETRO TVP SPORT
07:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
06:00
RETRO TVP SPORT
06:55
RETRO TVP SPORT
06:00
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Niemcy
07:55
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (2)
06:00
06:30
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (4)
10:10
Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź
08:05
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Niemcy
10:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (1)
09:30
Opowieści o Mundialu 2018
11:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
08:05
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
09:40
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
09:55
Biegi narciarskie - Ski Classics - Reistadtlopet, 50km, Bardufos, Norwegia
10:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
11:45
Tour de Pologne - wyścig po zdrowie
12:20
Boks - Knockout Boxing Night w Łomży: M. Tryc - S. Zhuk, P. Zyśk - A. Karpets, M. Matyja - B. Grafka
14:30
15:30
Pełnosprawni - odc. 294
12:00
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
13:00
RETRO TVP SPORT
15:05
magazyn piłkarski
15:45
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
13:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
15:50
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
13:00
Stan futbolu
14:00
Z kamerą TVP Sport - Światowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych 2019
14:35
Piłka ręczna mężczyzn - Puchar Polski 1/2 finału: Wisła Płock - Azoty Puławy
16:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (1)
17:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Podsumowanie
19:05
- magazyn piłkarski
19:50
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ( studio )
17:55
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
19:50
Hokej na lodzie - PHL, Finał (2):
17:50
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
16:45
Hokej na lodzie - PHL: finał
20:25
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
23:15
23:50
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
22:30
23:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (2)
20:05
RING TVP SPORT
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (2)
22:55
23:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (3)
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/2F (2)
23:00
23:35
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/2F (1)
02:05
Boks - Gala w Grande Synthe - Francja: J.Jacob - G.Kurtanidze, C.Ismailov - G.Tamba
03:05
Boks - Gala w Grande Synthe - Francja: Kamil SZEREMETA - Andrew FRANCILLETTE
04:15
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
05:15
05:45
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL (84):
04:00
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
05:25
05:50
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (4)
02:55
RING TVP SPORT
04:00
Sporty walki - Gala MMA w Wilanowie
05:40
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL (85): Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
04:00
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
06:00
Zakończenie dnia