Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-04-02)

 

Wtorek (2019-04-02) Środa (2019-04-03) Czwartek (2019-04-04) Piątek (2019-04-05)
06:00
RETRO TVP SPORT
06:00
RETRO TVP SPORT
07:55
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
06:00
RETRO TVP SPORT
06:55
RETRO TVP SPORT
06:00
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Niemcy
07:55
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (2)
08:05
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
10:10
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Niemcy
10:10
Piłka nożna - II liga: 26. kolejka: Górnik Łęczna - Widzew Łódź
08:05
Piłka nożna - mecz towarzyski reprezentacji U20: Polska - Niemcy
10:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (1)
09:30
Opowieści o Mundialu 2018
11:35
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Austria - Polska
12:20
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
14:25
4-4-2 - magazyn piłkarski
14:55
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:30
Gol Ekstra
12:20
Boks - Knockout Boxing Night w Łomży: M. Tryc - S. Zhuk, P. Zyśk - A. Karpets, M. Matyja - B. Grafka
14:30
15:30
Pełnosprawni - odc. 294
12:00
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
13:00
RETRO TVP SPORT
15:05
magazyn piłkarski
15:45
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
13:45
Piłka nożna - Eliminacje EURO 2020: Polska - Łotwa
15:50
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
17:05
Gol - magazyn piłkarski
17:45
Hokej na lodzie - PHL, Finał (1):
16:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (1)
17:55
Wyścigi samochodowe - Formuła 1 - Grand Prix Bahrajnu - Podsumowanie
19:05
- magazyn piłkarski
19:50
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok ( studio )
17:55
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
19:50
Hokej na lodzie - PHL, Finał (2):
17:50
Jeździectwo - Skoki - Finał Pucharu Świata, Goeteborg
20:30
RETRO TVP SPORT
21:30
RETRO TVP SPORT
22:30
23:10
Hokej na lodzie - PHL, Finał (1):
20:25
Piłka nożna - Lotto Ekstraklasa: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
23:15
23:50
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala sportów walki w Mysłowicach
22:30
23:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 2.runda (2)
20:05
RING TVP SPORT
21:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (2)
22:55
23:15
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (3)
00:30
Hokej na lodzie - skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL (83):
04:05
05:15
05:45
Zakończenie dnia
02:05
Boks - Gala w Grande Synthe - Francja: J.Jacob - G.Kurtanidze, C.Ismailov - G.Tamba
03:05
Boks - Gala w Grande Synthe - Francja: Kamil SZEREMETA - Andrew FRANCILLETTE
04:15
Boks - Gala w Filadelfii: Maciej Sulęcki - Gabriel Rosado
05:15
05:45
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL (84):
04:00
Boks - Gala w Filadelfii - pozostałe walki (K. Taylor - R. Volante i T. Farmer - J. Carroll)
05:25
05:50
Zakończenie dnia
01:00
Tenis ziemny - Turniej WTA Charleston - 1/4F (4)
02:55
RING TVP SPORT
04:00
Sporty walki - Gala MMA w Wilanowie
05:40
Zakończenie dnia