Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2019-01-10)

 

Czwartek (2019-01-10) Piątek (2019-01-11) Sobota (2019-01-12) Niedziela (2019-01-13)
05:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/4F (2)
07:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/4F (3)
06:10
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ: Rosja - Francja
06:05
RAD - WAŃ - SKA, MÓJ MECZ
07:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: Finał
06:00
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (2): BOLOGNA - JUVENTUS
09:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/4F (4)
11:00
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Val di Fiemme - 9 km dow. kobiet pod górę
08:10
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/2F (1)
09:00
(set 1, gem 1-3) Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/2F (2)
11:10
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (48): New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
09:00
Biegi narciarskie - Ski Classics - Yllas - Keiser Maximillian Lauf, Seefeld
08:00
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (3): LAZIO - NOVARA
10:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (49): Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
10:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny
11:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny
12:05
Piłka nożna - Puchar Włoch - Podsumowanie
14:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/4F (1)
15:45
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/4F (3)
13:25
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 1 ( 500m K i M )
14:45
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 1 ( 3km )
12:00
Stan futbolu
13:15
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Drezno - sprint kobiet i mężczyzn
15:00
PN - Puchar Włoch
15:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( studio )
12:40
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Drezno - sprint drużynowy kobiet i mężczyzn
13:35
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 3 ( 1500m mężczyzn)
13:50
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 3 ( 50m kobiet )
14:05
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 3 ( 1000m kobiet )
14:55
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (4): TORINO - FIORENTINA
17:30
Hokej na lodzie - PHL, 37.kolejka: JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia Kraków
18:25
Hokej na lodzie - PHL, 37.kolejka: JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia Kraków
19:10
Hokej na lodzie - PHL, 37.kolejka: JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia Kraków
16:00
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 1 ( 1000m M )
17:05
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/2F (1)
17:55
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/2F (2)
19:45
PN - Puchar Włoch
16:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( 1 seria )
16:55
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( studio )
17:10
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( 2 seria )
17:55
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (1): SAMPDORIA - MILAN
17:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( 1 seria )
18:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( studio)
18:10
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( 2 seria )
19:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata, Val di Fiemme - konkurs indywidualny ( studio )
19:35
Studio TVP Sport
20:05
PN - Puchar Włoch
22:00
22:40
RETRO TVP SPORT
20:20
RING TVP SPORT
22:15
22:50
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 1
20:00
Studio TVP Sport
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (2): BOLOGNA - JUVENTUS
22:45
23:30
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 2
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (5): NAPOLI - SASSUOLO
22:45
23:25
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (6): INTER - BENEVENTO
00:30
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (48): New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
04:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/2F (1)
05:50
Zakończenie dnia
00:45
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 - skróty meczów
01:30
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (49): Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
04:30
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: 1/2F (1)
05:15
05:45
Zakończenie dnia
01:25
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (1): SAMPDORIA - MILAN
03:25
Tenis ziemny - Turniej WTA - Sydney: Finał
05:10
05:40
Zakończenie dnia
01:30
Piłka nożna - Puchar Włoch 1/8 finału (4): TORINO - FIORENTINA
03:35
Łyżwiarstwo szybkie - Mistrzostwa Europy, Collalbo - dz. 3
05:25
05:55
Zakończenie dnia