Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-30)

 

Niedziela (2018-12-30) Poniedziałek (2018-12-31) Wtorek (2019-01-01) Środa (2019-01-02)
06:00
Piłka ręczna mężczyzn - Turniej w Opolu - FINAŁ
07:50
Rok Złotej Czwórki
06:00
Hokej na lodzie - Puchar Polska: Finał
05:50
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - GALA
07:45
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn - 1/2 F - podsumowanie
06:00
Tenis ziemny - Turniej WTA: Brisbane - 2.runda (1)
08:10
SIŁACZ
08:45
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (42): New Jersey Devils - Carolina Hurricanes
10:50
Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships, Abu Dhabi - 3 miejsce
08:15
Orły sportu - odc. 7
08:45
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (43): Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights
10:45
Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships, Abu Dhabi - FINAŁ
09:20
2018 sportowe podsumowanie roku
10:20
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Toblach - 10km dow. kobiet
11:15
Biegi narciarskie /Skoki narciarskie - Puchar Świata - Studio
11:55
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Val Muestair - sprint kobiet i mężczyzn
08:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Shenzen - 2 runda (1)
10:00
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Toblach - 10km dow. kobiet
10:50
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Val Muestair - sprint kobiet i mężczyzn
11:50
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Obertsdorf - 10km klas. kobiet
12:40
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Toblach - 10km dow. kobiet
14:05
Z kamerą TVP Sport - Alejandro Valverde - w pogoni za złotem
14:30
Orły sportu - odc. 6
15:05
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf ( studio )
12:40
RAD - WAŃ - SKA, MÓJ MECZ
13:45
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf
15:35
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Toblach - 10km dow. kobiet
13:45
Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA ( studio )
14:00
Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA
12:40
Tenis ziemny - Turniej WTA: Brisbane - 2.runda (2)
13:35
Orły sportu - odc. 9
14:10
2018 sportowe podsumowanie roku
15:15
Darts - Mistrzostwa Świata - Londyn - Finał
16:30
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf
19:05
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Toblach - 10km dow. kobiet
16:30
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn - 1/2 F - podsumowanie
18:00
Mundial 2018 - reminiscencje
19:05
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistów
16:10
Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA ( studio )
16:55
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Val Muestair - sprint kobiet i mężczyzn
18:00
2018 sportowe podsumowanie roku
19:00
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (44): Winter Clasic: Chicago Blackhawks - Boston Bruins
17:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (44): Winter Clasic: Chicago Blackhawks - Boston Bruins
19:15
Biegi narciarskie - Puchar Świata - Tour de Ski - Obertsdorf - 10km klas. kobiet
20:05
Skoki Narciarskie - PŚ - Turniej Czterech Skoczni - Oberstdorf
22:00
22:40
Darts - Mistrzostwa Świata, Londyn - 1/2 F
20:05
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistek
21:05
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny par tanecznych
22:00
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny par sportowych
23:05
2018 sportowe podsumowanie roku
21:50
22:15
Darts - Mistrzostwa Świata - Londyn - Finał
20:10
Skoki Narciarskie - Turniej Czterech Skoczni. GAPA
22:00
22:40
Tenis ziemny - Turniej WTA: Brisbane - 2.runda (1)
00:10
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach
01:10
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - Skróty meczów
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (43): Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights
05:00
05:30
Zakończenie dnia
00:10
Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak
01:10
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
02:15
Boks - Gala w Las Vegas: walka wieczoru: CANELO ALVAREZ - GIENNADIJ GOŁOWKIN
03:15
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn - walka wieczoru: Anthony Joshua - Aleksander Powietkin
04:20
Boks - Gala w Mulvane - walka: JARRELL MILLER - BOGDAN DINU
05:05
Zakończenie dnia
00:15
2018 sportowe podsumowanie roku
01:15
Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships, Abu Dhabi - mecz kobiet: Serena Williams - Venus Williams
02:50
Tenis ziemny - Turniej Mubadala World Tennis Championships, Abu Dhabi - FINAŁ
04:45
05:00
Zakończenie dnia
00:30
Tenis ziemny - Turniej WTA: Brisbane - 2.runda (2)
02:25
2018 sportowe podsumowanie roku
03:20
04:00
Tenis ziemny - Turniej WTA - Shenzen - 1/4F (1)
05:50
Zakończenie dnia