Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-13)

 

Czwartek (2018-12-13) Piątek (2018-12-14) Sobota (2018-12-15) Niedziela (2018-12-16)
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Czarnogóra
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Szwecja - Rosja
06:00
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 3
07:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie 2.fazy grupowej
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 2
07:45
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (36): Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
06:00
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/4 (2):
09:20
Z kamerą TVP Sport - Galeria Adama Małysza
09:55
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - GALA
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 3
08:55
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - skróty meczów
09:45
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (35): Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 4
09:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - Podsumowanie
10:25
Orły sportu - odc. 9
11:00
Stan futbolu
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 5
08:05
Kapitan Tsubasa - odc. 135
08:30
Kapitan Tsubasa - odc. 136
09:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
10:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 6
14:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Serbia - Francja
14:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 5 miejsce
15:50
Z kamerą TVP Sport - Dominika Cibulkova
14:15
Biegi narciarskie - PŚ, Davos - sprint K i M - finały
15:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( studio )
13:50
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny ( studio )
14:15
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
16:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie 2.fazy grupowej
17:40
Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Bayern Monachium
19:50
Liga Mistrzów - skróty
16:10
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 11
17:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 1
19:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 5 miejsce
16:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Engelberg - konkurs indywidualny
18:25
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/4 (2):
19:30
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 1
17:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: FINAŁ
21:25
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 3
23:00
23:40
ESL - świat esportu - odc. 33
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 2
22:40
23:25
Esport - Blast Pro Series, Lizbona 2018 - dz. 1
22:15
22:55
Piłka nożna - Klubowe Mistrzostwa Swiata - 1/4 (1): - CD Guadalajara
20:05
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 2
22:00
22:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 3 miejsce
00:10
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (35): Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
05:00
05:30
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (36): Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
04:05
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach
05:05
05:35
Zakończenie dnia
01:00
Esport - Blast Pro Series, Lizbona 2018 - dz. 2
03:05
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Heerenveen - dz. 1
04:50
05:35
Zakończenie dnia
00:20
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Heerenveen - dz. 2
02:00
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 6
03:05
Kolarstwo torowe - Puchar Świata (4), Londyn - Dzień 2
05:00
05:35
Zakończenie dnia