Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-11)

 

Wtorek (2018-12-11) Środa (2018-12-12) Czwartek (2018-12-13) Piątek (2018-12-14)
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Rosja
07:40
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Serbia - Czarnogóra
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Czarnogóra
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Szwecja - Rosja
06:00
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 3
07:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie 2.fazy grupowej
09:25
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (34): New York Islanders - Pittsburgh Penguins
11:20
Z kamerą TVP Sport - Galeria Adama Małysza
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 1
09:25
Pełnosprawni - odc. 279
09:55
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - Podsumowanie
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 2
09:20
Z kamerą TVP Sport - Galeria Adama Małysza
09:55
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - GALA
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 3
08:55
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - skróty meczów
09:45
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (35): Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 4
14:45
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:45
Gol Ekstra
14:20
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistek
15:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Czarnogóra
14:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Serbia - Francja
14:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 5 miejsce
15:50
Z kamerą TVP Sport - Dominika Cibulkova
17:10
Gol - magazyn piłkarski
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
19:50
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 1
17:25
Z kamerą TVP Sport - Ashleigh Barty
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Szwecja - Rosja
19:50
Liga Mistrzów - studio
16:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie 2.fazy grupowej
17:40
Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Bayern Monachium
19:50
Liga Mistrzów - skróty
16:10
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 11
17:15
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 1
19:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: mecz o 5 miejsce
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
22:40
23:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
20:55
Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Bayern Monachium
22:55
Liga Mistrzów - skróty
21:25
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 3
23:00
23:40
ESL - świat esportu - odc. 33
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 1/2F - 2
22:40
23:25
Esport - Blast Pro Series, Lizbona 2018 - dz. 1
01:05
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 1
02:00
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala w Ząbkach
03:45
Dekada GieKSy
05:10
05:40
Zakończenie dnia
00:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie 2.fazy grupowej
01:50
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 2
03:35
Galeria Legend Ekstraklasy
05:20
Zakończenie dnia
00:10
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 - skróty meczów
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (35): Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
05:00
05:30
Zakończenie dnia
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (36): Pittsburgh Penguins - Boston Bruins
04:05
Boks - Gala Knock Out Promotion w Gliwicach - walka wieczoru: Artur Szpilka - Mariusz Wach
05:05
05:35
Zakończenie dnia