Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-09)

 

Niedziela (2018-12-09) Poniedziałek (2018-12-10) Wtorek (2018-12-11) Środa (2018-12-12)
05:15
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny par sportowych
06:40
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Serbia - Rosja
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Rosja
07:40
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Serbia - Czarnogóra
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
08:15
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (33): Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
08:55
Short track - Puchar Świata - Ałmaty ( 1/4F na 500m kobiet i mężczyzn )
10:30
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Beitostoelen - sztafeta 4x5km kobiet
10:40
Short track - Puchar Świata - Ałmaty ( 500m kobiet i meżczyzn - Finały )
11:05
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Beitostoelen - sztafeta 4x5km kobiet
11:25
Short track - Puchar Świata - Ałmaty ( 1500m mężczyzn - Finały, sztafeta mieszana - Finały )
09:25
Short track - Puchar Świata - Ałmaty
10:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs drużynowy
09:25
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (34): New York Islanders - Pittsburgh Penguins
11:20
Z kamerą TVP Sport - Galeria Adama Małysza
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 1
09:25
Pełnosprawni - odc. 279
09:55
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - Podsumowanie
11:55
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 2
12:00
Short track - Puchar Świata - Ałmaty ( 1500m kobiet - Finał)
12:15
Short track - Puchar Świata - Ałmaty ( sztafeta kobiet i mężczyzn - Finały )
12:45
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 3 ( sprint drużynowy kobiet i mężczyzn )
13:40
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 3 ( studio )
14:00
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 3 ( 5km kobiet )
15:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs indywidualny ( studio )
15:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs indywidualny
13:05
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - Podsumowanie
15:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs indywidualny
14:45
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:45
Gol Ekstra
14:20
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - program dowolny solistek
15:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Czarnogóra
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
19:50
Short track - Puchar Świata - Ałmaty
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Dania - Rosja
19:45
4-4-2 - magazyn piłkarski
17:10
Gol - magazyn piłkarski
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
19:50
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 1
17:25
Z kamerą TVP Sport - Ashleigh Barty
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Szwecja - Rosja
19:50
Liga Mistrzów - studio
20:40
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs indywidualny
21:35
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Titisee - Neustadt - konkurs indywidualny
22:30
23:10
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix Final: Vancouver - GALA
20:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa: Serbia - Czarnogóra
22:45
23:00
Gol Ekstra
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
22:40
23:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
20:55
Liga Mistrzów - Ajax Amsterdam - Bayern Monachium
22:55
Liga Mistrzów - skróty
01:45
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - Podsumowanie
03:35
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala w Ząbkach
05:15
05:45
Zakończenie dnia
00:15
Gol - magazyn piłkarski
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (34): New York Islanders - Pittsburgh Penguins
04:05
Boks - World Boxing Super Series (3 - Orlando): Yunier Dorticos - Mateusz Masternak
05:00
05:10
Zakończenie dnia
01:05
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 1
02:00
Sporty walki - DSF Kickboxing Challenge - Gala w Ząbkach
03:45
Dekada GieKSy
05:10
05:40
Zakończenie dnia
00:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie 2.fazy grupowej
01:50
Pływanie - Mistrzostwa Świata basen 25m, Hangzhou - dz. 2
03:35
Galeria Legend Ekstraklasy
05:20
Zakończenie dnia