Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-04)

 

Wtorek (2018-12-04) Środa (2018-12-05) Czwartek (2018-12-06) Piątek (2018-12-07)
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Chorwacja - Węgry
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Hiszpania
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia
07:40
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Chorwacja
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Norwegia - Rumunia
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
07:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
09:25
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (31): New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
11:30
09:30
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix (5/7) - Moskwa - Gala medalistów
11:25
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
09:25
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix (6/7) - Grenoble - Gala medalistów
11:25
Biegi narciarskie - PŚ, Lillehammer - 10km kobiet, bieg pościgowy
09:35
Piłka nożna - Puchar Włoch - Podsumowanie
11:15
Kolarstwo torowe - Puchar Świata - 3: Berlin
12:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
14:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:25
Gol Ekstra
12:15
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
13:10
Pełnosprawni - odc. 278
13:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (2): Bologna - Crotone
15:45
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL
12:25
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
13:20
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
14:15
Piłka nożna - Puchar Włoch (4): Chievo - Cagliari
12:30
Strongman - Liga Mistrzów - odc. 10
13:30
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( 500m kobiet i mężczyzn)
14:35
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( studio )
14:55
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( 1000m kobiet )
15:30
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( studio )
15:50
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( wyścig drużynowy mężczyzn )
16:45
Gol - magazyn piłkarski
17:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska ( studio )
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
17:55
Piłka nożna - Puchar Włoch (3): Sassuolo - Catania
16:10
Galeria Małysza
16:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie fazy grupowej
17:55
Piłka nożna - Puchar Włoch (5): Genoa - Virtus Entella
16:35
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( studio )
16:50
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( wyścig drużynowy kobiet )
17:25
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( studio )
17:40
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1 ( 1000m mężczyzn )
18:10
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
18:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
19:45
RING TVP SPORT
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - skróty meczów
20:20
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( studio )
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL (1 poł.)
21:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( 1 poł. )
21:45
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL (2 poł.)
22:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( studio )
23:00
23:25
Piłka nożna - Puchar Włoch (2): Bologna - Crotone
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Chorwacja
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (4): Chievo - Cagliari
22:45
23:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Norwegia - Rumunia
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
22:50
23:30
ESL - świat esportu - odc. 32
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
22:50
23:35
Łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata - Tomaszów Mazowiecki - dz. 1
01:25
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL
03:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
05:15
05:30
Zakończenie dnia
01:05
Piłka nożna - Puchar Włoch (3): Sassuolo - Catania
03:10
Piłka nożna - Puchar Włoch (4): Chievo - Cagliari
05:05
05:35
Zakończenie dnia
00:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
01:55
Piłka nożna - Puchar Włoch (5): Genoa - Virtus Entella
04:05
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn - walka wieczoru: Anthony Joshua - Aleksander Powietkin
05:05
05:40
Zakończenie dnia
01:00
RING TVP SPORT
02:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (32): Winnipeg Jets - St. Louis Blues
05:00
05:30
Zakończenie dnia