Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-03)

 

Poniedziałek (2018-12-03) Wtorek (2018-12-04) Środa (2018-12-05) Czwartek (2018-12-06)
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Serbia
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Chorwacja - Węgry
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Hiszpania
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia
07:40
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Chorwacja
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Norwegia - Rumunia
09:35
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
10:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
11:30
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
09:25
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (31): New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
11:30
09:30
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix (5/7) - Moskwa - Gala medalistów
11:25
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
09:25
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix (6/7) - Grenoble - Gala medalistów
11:25
Biegi narciarskie - PŚ, Lillehammer - 10km kobiet, bieg pościgowy
13:30
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Litwa - Chorwacja
15:25
Jeździectwo - Cavaliada, Poznań - dz. 3 - konkurs Grand Prix
12:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
14:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:25
Gol Ekstra
12:15
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
13:10
Pełnosprawni - odc. 278
13:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (2): Bologna - Crotone
15:45
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL
12:25
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
13:20
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
14:15
Piłka nożna - Puchar Włoch (4): Chievo - Cagliari
16:35
Kolarstwo torowe - Puchar Świata - 3: Berlin
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Chorwacja - Węgry
19:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:45
Gol - magazyn piłkarski
17:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska ( studio )
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
17:55
Piłka nożna - Puchar Włoch (3): Sassuolo - Catania
16:10
Galeria Małysza
16:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - Podsumowanie fazy grupowej
17:55
Piłka nożna - Puchar Włoch (5): Genoa - Virtus Entella
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Hiszpania
22:45
23:00
Gol Ekstra
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - skróty meczów
20:20
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( studio )
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL (1 poł.)
21:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( 1 poł. )
21:45
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL (2 poł.)
22:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( studio )
23:00
23:25
Piłka nożna - Puchar Włoch (2): Bologna - Crotone
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Chorwacja
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (4): Chievo - Cagliari
22:45
23:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Norwegia - Rumunia
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
22:50
23:30
ESL - świat esportu - odc. 32
00:15
Gol - magazyn piłkarski
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (31): New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
05:05
05:15
Zakończenie dnia
01:25
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL
03:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
05:15
05:30
Zakończenie dnia
01:05
Piłka nożna - Puchar Włoch (3): Sassuolo - Catania
03:10
Piłka nożna - Puchar Włoch (4): Chievo - Cagliari
05:05
05:35
Zakończenie dnia
00:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: 2.faza grupowa:
01:55
Piłka nożna - Puchar Włoch (5): Genoa - Virtus Entella
04:05
Boks - Gala boksu zawodowego Londyn - walka wieczoru: Anthony Joshua - Aleksander Powietkin
05:05
05:40
Zakończenie dnia