Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-12-01)

 

Sobota (2018-12-01) Niedziela (2018-12-02) Poniedziałek (2018-12-03) Wtorek (2018-12-04)
06:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Serbia - Polska
07:45
Kapitan Tsubasa - odc. 133
06:05
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet do lat 17 - Finał:
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Serbia
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Chorwacja - Węgry
07:45
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Hiszpania
08:15
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (29): Washington Capitals - New Jersey Devils
10:25
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Lillehammer - 10km dow. kobiet
08:05
Kapitan Tsubasa - odc. 134
08:40
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (30): Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
10:10
Biegi narciarskie - PŚ, Lillehammer - 10km kobiet, bieg pościgowy
11:05
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin ( studio )
09:35
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
10:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
11:30
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
09:25
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (31): New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
11:30
12:00
Stan futbolu
13:00
Orły sportu - odc. 8
13:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - Podsumowanie
15:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio )
15:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
12:00
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin
15:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio )
13:30
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Litwa - Chorwacja
15:25
Jeździectwo - Cavaliada, Poznań - dz. 3 - konkurs Grand Prix
12:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
14:15
4-4-2 - magazyn piłkarski
15:25
Gol Ekstra
18:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Hiszpania - Chorwacja
19:45
Jeździectwo - Cavaliada, Poznań - dz. 2
16:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
18:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Serbia
19:55
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy ( studio )
16:35
Kolarstwo torowe - Puchar Świata - 3: Berlin
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Chorwacja - Węgry
19:50
4-4-2 - magazyn piłkarski
16:45
Gol - magazyn piłkarski
17:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska ( studio )
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
22:15
22:50
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet do lat 17 - Finał:
20:10
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
22:30
23:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Holandia - Hiszpania
22:45
23:00
Gol Ekstra
20:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy - skróty meczów
20:20
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( studio )
20:40
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL (1 poł.)
21:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( 1 poł. )
21:45
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL (2 poł.)
22:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Serbia ( studio )
23:00
23:25
Piłka nożna - Puchar Włoch (2): Bologna - Crotone
01:05
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (30): Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
04:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
05:45
Zakończenie dnia
00:45
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
02:40
Biegi narciarskie - PŚ, Lillehammer - 10km kobiet, bieg pościgowy
03:40
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
05:20
Zakończenie dnia
00:15
Gol - magazyn piłkarski
01:00
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (31): New Jersey Devils - Tampa Bay Lightning
04:05
Boks - World Boxing Super Series (6 - Chicago): Krzysztof Głowacki - Maksim Własow
05:05
05:15
Zakończenie dnia
01:25
Piłka nożna - Puchar Włoch (1): Sampdoria - SPAL
03:35
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Polska
05:15
05:30
Zakończenie dnia