Loading

TVP 1

TVP 2

Polsat

TVN

TV 4

PULS

PULS 2

TVN 7

TVN Style

TVP Polonia

TVP Kultura

TVP Sport

TVP Info

TVP HD

TVP Historia

TVP Seriale

Tele 5

ITV

Archiwum TVP Sport (2018-11-29)

 

Czwartek (2018-11-29) Piątek (2018-11-30) Sobota (2018-12-01) Niedziela (2018-12-02)
06:00
Piłka nożna - Liga Narodów: Polska - Portugalia
06:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Francja - Rosja
07:45
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Holandia - Polska
06:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Serbia - Polska
07:45
Kapitan Tsubasa - odc. 133
06:05
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet do lat 17 - Finał:
08:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (28): Florida Panthers - Anaheim Ducks
10:20
Łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix (6/7) - Grenoble - Gala medalistów
09:40
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Włochy - Litwa
11:30
Z kamerą TVP Sport - Alejandro Valverde - w pogoni za złotem
11:55
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Lillehammer - sprint kobiet i mężczyzn
08:15
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (29): Washington Capitals - New Jersey Devils
10:25
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Lillehammer - 10km dow. kobiet
08:05
Kapitan Tsubasa - odc. 134
08:40
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (30): Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
10:10
Biegi narciarskie - PŚ, Lillehammer - 10km kobiet, bieg pościgowy
11:05
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin ( studio )
12:20
Boks - mecz towarzyski mężczyzn: Polska - Rosja
14:30
14:15
Jeździectwo - Cavaliada, Poznań - dz. 1
12:00
Stan futbolu
13:00
Orły sportu - odc. 8
13:30
Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Kuusamo - Podsumowanie
15:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio )
15:45
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
12:00
Piłka nożna - Losowanie grup eliminacyjnych EURO 2020 - Dublin
15:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny ( studio )
16:00
Liga Mistrzów - PSG - Liverpool FC
18:05
Liga Mistrzów - skróty
19:35
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Holandia - Polska ( studio )
17:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Serbia - Polska ( studio )
17:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Serbia - Polska
18:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Hiszpania - Chorwacja
19:45
Jeździectwo - Cavaliada, Poznań - dz. 2
16:00
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
18:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Szwecja - Serbia
19:55
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy ( studio )
20:00
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Holandia - Polska
22:00
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Francja - Rosja ( 2 poł. )
22:50
23:35
ESL - świat esportu - odc. 31
20:00
Biegi narciarskie - Puchar Świata, Lillehammer - sprint kobiet i mężczyzn
20:30
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Szwecja ( sudio )
20:50
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Dania - Szwecja
22:50
23:25
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Serbia - Polska
22:15
22:50
Piłka nożna - Mistrzostwa Świata kobiet do lat 17 - Finał:
20:10
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
22:30
23:05
Piłka ręczna kobiet - Mistrzostwa Europy: Polska - Dania
00:05
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Włochy - Litwa
01:55
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Holandia - Polska
03:50
Boks - KnockOut Boxing Night - Zakopane
05:25
05:55
Zakończenie dnia
01:05
Hokej na lodzie - NHL 2018/19 (29): Washington Capitals - New Jersey Devils
04:00
Boks - KnockOut Boxing Night - Zakopane - walka wieczoru: K. Włodarczyk - A. Sands
05:05
05:35
Zakończenie dnia
01:05
Hokej na lodzie - NHL 2017/18 (30): Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers
04:05
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
05:45
Zakończenie dnia
00:45
Koszykówka mężczyzn - Eliminacje MŚ: Polska - Włochy
02:40
Biegi narciarskie - PŚ, Lillehammer - 10km kobiet, bieg pościgowy
03:40
Skoki Narciarskie - Puchar Świata: Niżny Tagił - konkurs indywidualny
05:20
Zakończenie dnia